Loading...

Студія краси "Health & Beauty"


Вакуумно-роликовий масаж

Від початку часів кожна жінка мріє мати красиве струнке тіло з пружною доглянутою шкірою. У давнину цієї мети досягали за допомогою своєрідної вакуумної терапії, яку виконували керамічними, а пізніше скляними банками. Процедура ця була доволі ефективною, але при цьому травматичною і болючою. Тому справжнім проривом стало винайдення у 80-ті роки минулого сторіччя апаратного вакуумно-роликового масажу.

Стимуляція апаратом вакуумно-роликового масажу дозволяє безболісно вирівняти рельєф шкіри, вивести з тканин застойну рідину, а ще він вважається одним з найбільш ефективних пристроїв у боротьбі з целюлітом і для зменшення об’ємів тіла.

То що ж таке вакуумно роликовий масаж?

Вакуумно-роликовий масаж – це апаратний метод корекції фігури, який поєднує механічну дію вакууму та роликового масажу. Цей метод є популярним у боротьбі з целюлітом і може використовуватися на різних частинах тіла, таких як шия, стегна та інші зони.

Процедура вакуумно-роликового масажу дає гарні результати, а саме: підвищення тонусу та пружності шкіри, коригує недоліки фігури, суттєво зменшує прояви целюліту, зменшує набряки, біль у суглобах і м'язах, надає відчуття легкості.

Прилад здійснює глибоке об'ємне розминання шкіри та жирового шару завдяки вакуумній аспірації. Це сприяє надходженню кисню до тканин, покращуючи обмін речовин. У результаті шкіра оновлюється, зміцнюється, стає більш пружною і гладкою. Під час процедури також зміцнюються кровоносні судини, відновлюється тонус м’язів та шкіри. Окрім того, вакуумний масажер може використовуватись для полегшення болів у м’язах спини, забезпечуючи виражений лікувальний ефект.

Вакуумно-роликовий масаж застосовується також і для обличчя. Процедура проводиться в делікатному режимі та дозволяє досягти чудових результатів:

  • Розгладжування зморшок.
  • Покращення кольору обличчя.
  • Стимуляція вироблення природного колагену, еластину.
  • Збільшення пружності шкіри.
  • Виправлення локальних недоліків контуру обличчя (наприклад, можна прибрати подвійне підборіддя).

На сторінці ми постарались зібрати максимум корисної інформації про цю чудову процедуру з різних джерел.

Інформація від партнерів.

Яка тривалість процедури вакуумно-роликового масажу?

Тривалість сеансу вакуумно-роликового масажу зазвичай складає від 30 до 60 хвилин. Це може варіюватися залежно від обраної програми масажу, конкретних цілей клієнта та зони, яку обробляють. Так, сеанс вакуумно-роликового масажу для обличчя, наприклад, зазвичай триває не більше п’яти-десяти хвилин.

Щоб досягти найкращих результатів рекомендується проходити процедури курсом. Оптимальний курс складає близько 10 сеансів. Оптимальний проміжок часу між сеансами становить 2-3 доби, щоб шкіра встигла відновитись. Курс краще за все повторювати раз на півроку - рік.

Що про вакуумно-роликовий масаж кажуть у ЗМІ?

Показання для вакуумно-роликового масажу:

  1. Целюліт – допомагає покращити зовнішній вигляд шкіри, зменшуючи прояви «апельсинової шкірки».
  2. Зниження жирових відкладень – може сприяти корекції фігури завдяки стимуляції ліполізу.
  3. Покращення кровообігу – масаж збільшує потік крові, що сприяє живленню тканин.
  4. Лімфодренаж – покращує відтік лімфи, що може допомогти зменшити набряки.
  5. Тонус шкіри – стимулює вироблення колагену і еластину, покращуючи тонус шкіри.
  6. Зняття м'язового напруження – розслаблює м'язи, зменшуючи болі і напруження.

Протипоказання для вакуумно-роликового масажу:

Вакуумно-роликовий масаж має ряд протипоказань. Основні з них включають:

  1. Запальні захворювання шкіри – екзема, дерматит, рани або інші захворювання шкіри в зоні впливу.
  2. Серцево-судинні захворювання – серцева недостатність, гіпертензія тощо.
  3. Тромбоз і варикозне розширення вен – ризик ускладнень при впливі вакууму.
  4. Онкологічні захворювання – ризик стимуляції росту пухлин при масажі.
  5. Алергії – на плановані до використання косметичні засоби.
  6. Хвороби печінки та нирок – можуть ускладнити виведення токсинів.
  7. Підвищена температура тіла або інфекційні захворювання – можуть викликати ускладнення.
  8. Вагітність – зазвичай не рекомендується під час вагітності.

Протипоказання для вакуумного масажу тіла також розповсюджуються на деякі конкретні ділянки:

  • Область серця, область нирок.
  • Хребет.
  • Область живота, якщо жінка вагітна.

Є обмеження на зону грудей — процедуру можна проводити на цій ділянці тільки за відсутності додаткових протипоказань. Серед них — інфекційні, гнійні та ін. пошкодження на шкірі грудей, рак молочної залози, хвороби дихальної системи.

Протипоказанням для вакуумного масажу також є період менструації у жінки. Не можна проводити дану процедуру, якщо пацієнт паралельно проходить ін’єкційну озонотерапію, якщо нещодавно відвідував сеанс мезотерапії або робив пілінг на ділянках, які планується обробляти.

Як отримати максимальний результат ?

Як видно зі сказаного вище, апаратний вакуумно роликовий масаж - це ефективний засіб проти целюдіту та для схуднення. Але ефект від цієї процедури можна підвищити, поєлнавши з її з такими методиками, як антицелюлітне обгортання, класичний ручний масаж. Краще за все вакуумно-роликовий масаж діє, наприклад, на жирові відкладення на животі, стегнах і сідницях, але для внутрішньої сторони ніг краще підійдуть обгортання.

Де можна пройти?

Якщо Ви мешкаєте на території м. Вишневе, сел Крюківщина та Гатне, Вам зручно буде пройти процедуру вакуумно роликового масажу у студії краси "Health & Beauty" (с. Крюківщина, жк "Молодіжне містечко")

©  2024 Всі права захищені