Loading...
Вже після 30 років зі шкірою починають відбуватись неприємні зміни: зменшуються її еластичність та пружність, з’являються зморшки, утворюються пігментні плями. Тим, кому небайдужа власна зовнішність, вже в цьому віці варто починати дбати про збереження здоров'я та краси шкіри. Цій меті служить процедура мезотерапії – процес введення в проблемні ділянки шкіри біологічно активних речовин.
Мезотерапія - це косметична процедура введення в середній шар шкіри (мезодерму) спеціально розроблених сумішей вітамінів, мінералів, ферментів, гормонів і ліків. Це дозволяє покращити стан шкіри, підвищити її еластичність, а також вирішити проблеми, пов'язані зі зниженням її пружності.
Мезотерапія - це малоінвазивна процедура з мінімальним часом відновлення, що робить його популярним варіантом для тих, хто прагне покращити свою шкіру без ризиків і часу на відновлення, пов’язаного з більш інвазивними процедурами.
Мезотерапія успішно усуває безліч естетичних недоліків, таких як сухість шкіри, пігментація, невеликі зморшки, вугрова хвороба, акне, постакне, стрії (розтяжки), шрами, зневоднення шкірного покриву.
Клієнти, які регулярно проходять підтримуючі сеанси, помічають позитивні зміни у стані шкіри, а також те, що засоби догляду взаємодіють із нею зовсім інакше. Наприклад, якщо раніше крем для щоденного догляду за шкірним покривом закінчувався через місяць використання, після процедури його вистачає на 3-5 місяців, а іноді і на півроку.
До мезотерапії вдаються для усунення естетичних недоліків на тілі та обличчі. Застосування цієї процедури може допомогти навіть у боротьбі з зайвою вагою.
Пропонуємо ознайомитись з ділянками обличчя та голови, на яких ця процедура може бути корисною.
Лоб
Застосування мезотерапії на лобі може сприяти боротьбі з горизонтальними та вертикальними складками, властивими цій зоні. Шкіра стає пружною, омолоджується, збагачується вологою, вітамінами та мінералами.
Ніс та носогубні складки
Дермальна та епідермальна мезотерапія можуть допомогти позбавитися поверхневих носогубних зморшок на ранніх стадіях їх розвитку. Мезококтейлі можуть активувати природні біологічні процеси, роблячи шкіру свіжою та пружною.
Підборіддя
Одним з ключових ефектів мезотерапії в даній області є ліфтинг шкіри та позбавлення від другого підборіддя. У ході процедури здійснюється так зване «нехірургічне моделювання», при якому застосовуються спеціальні мезококтейлі, здатні розщеплювати жири, зміцнювати шкіру, зволожувати та насичувати її корисними речовинами.
Область навколо очей
Мезотерапія в цій зоні допомагає успішно справлятися з набряклістю та темними колами під очима. Активні інгредієнти «б'юті-коктейлів» стимулюють синтез еластину та колагену, роблячи шкіру пружною та молодою. Зморшки розгладжуються, тонус покриву покращується, здоровий колір відновлюється, шкіра підтягується. Мезотерапія усуває опущення верхньої повіки, набряклість, старечі зміни, «гусячі лапки», сухість шкіри.
Губи
Мезотерапія робить губи більш гладкими і виразними. Водночас шкіра навколо них набуває пружності та молодості, покрив позбувається «кисетних» зморшок, а контур стає чіткішим. При цьому минає сухість, а рельєф шкіри набуває однорідності.
Волосся
Стимулюючи ріст волосяних цибулин, мезотерапія зможе частково вирішити проблему облисіння. Після проходження сеансу волосся набуває густоти, приємного природного кольору і стає здоровим. Процедура також довела ефективність у боротьбі з лупою і сухістю шкіри голови, появою сивого волосся в молодому віці, усуненням ламкості та посічення волосся.
Брови
Мезотерапія має здатність відновлювати щільність брів і закривати прогалини, подібно тому, як вона може поліпшити стан волосся на голові.
Тепер розглянемо варіанти застосування мезотерапії для тіла й основні зони, де вона застосовується.
Шия
Після проходження даного курсу мезотерапії в ділянці обличчя і шиї спостерігається значне поліпшення шкірного покриву: зменшення зморшок і складок, зникнення місцевих жирових скупчень і пігментних плям, підвищення пружності та еластичності, ефект підтяжки шкіри. У низці випадків мезотерапія сприяє скороченню видимості рубців і шрамів після хірургічних втручань, таких як операція на щитоподібній залозі. Ця методика також діє проти другого підборіддя і куперозу.
Зона декольте
Основними ефектами від мезотерапії є ліфтинг грудей і відновлення шкірного покриву. Процедура ефективна в разі зниження пружності та еластичності шкіри, вікового опущення грудей, пігментації, розтяжок, рубців і зморшок.
Руки
Мезотерапію успішно застосовують на кистях, щоб омолодити і підтягнути шкірний покрив, усунути сухість, лущення, пігментацію та інші косметичні дефекти.
Живіт
Мезотерапія в цій ділянці ефективна в боротьбі із зайвими жировими відкладеннями, підвищує еластичність шкіри, вирівнює рельєф і колір, усуває розтяжки і шрами.
Стегна та сідниці
У цій царині мезотерапія здатна зміцнити, відновити й омолодити шкіру, а в разі використання ліполітиків - усунути локальні жирові відкладення, целюліт, судинні зірочки, розтяжки і рубці.
Спина
Найчастіше процедура мезотерапії на спині застосовується з використанням ін'єкційної методики, щоб доставити препарати цілеспрямовано в проблемну зону. Методика допомагає поліпшити мікроциркуляцію в шкірі, знімає біль і напруженість м'язів, усуває локальні жирові відкладення на боках і коригує дефекти, як-от «бичача шия» і «вдовий горб».
Мезотерапія є високоефективною та універсальною методикою, яка може застосовуватися у різних випадках. А саме:
Існує також певний перелік обставин, за яких проводити процедуру не можна:
Менструація (місячні) є тимчасовим протипоказанням до мезотерапії.
Процедура мезотерапії не потребує спеціальної підготовки, проте кілька днів перед процедурою треба уникати вживання алкоголю та надмірної інсоляції (опромінення сонячним світлом). За тиждень до мезотерапії необхідно припинити прийом препаратів, які можуть розріджувати кров. Безпосередньо перед процедурою слід зняти макіяж та вмитися.
Після процедури мезотерапії не слід використовувати доглядову та декоративну косметику в перші кілька годин, вмиватися протягом 6-7 годин і займатися розігріваючими процедурами протягом 2-3 днів. Також необхідно уникати прямого впливу сонячних променів, активних видів спорту та хімічної або лазерної епіляції в оброблених зонах. Протягом усього курсу мезотерапії не рекомендується відвідувати солярій або палити, а також приймати препарати, що розріджують кров, щоб уникнути набряклості.
Мезотерапія може викликати алергічні реакції та деякі інші побічні ефекти.
Алергічні реакції можуть бути як негайними, так і відкладеними. Відкладена реакція проявляється через 2-3 дні після вторинного контакту з препаратом і може бути представлена алергічним дерматитом, що проявляється у вигляді стійкого почервоніння, іноді з бульбашками. Миттєва алергічна реакція проявляється місцевими анафілактичними симптомами, такими як набряк шкіри, свербіж і пухирі.
Інші ускладнення можуть включати болючість, почервоніння в місцях уколів, гематоми та набряки. Біль є природною реакцією організму на механічне пошкодження шкіри та може супроводжуватися печінням. Почервоніння також є нормальною реакцією судин на ін'єкцію і зазвичай минає самостійно. Гематоми можуть виникати внаслідок травмування кровоносної судини, порушення згортання крові, слабкості судин або приймання ліків, що розріджують кров. Набряклість також є природною відповіддю шкіри на механічне травмування голкою і може утримуватися до 24 годин, після чого має зійти самостійно.
Біоревіталізація і мезотерапія схожі, але мають кілька відмінностей: мезотерапія включає ін'єкції рідких мезококтейлів, а біоревіталізація - густих гелеподібних речовин. Крім того, біоревіталізація спрямована на профілактику, а мезотерапія - на усунення наявних проблем зі шкірою.
Плазмоліфтинг - це також ін'єкції в шкіру, але на відміну від мезотерапії, використовується плазма крові пацієнта, збагачена тромбоцитами. Вона сприяє швидкому відновленню тканин і клітин шкіри, що призводить до більш еластичної, зволоженої та підтягнутої шкіри. Основним показанням до плазмоліфтингу є схильність до алергічних реакцій, які можуть виникати під час застосування мезотерапії.
В основі ботулінотерапії лежить використання ботулотоксину, більш відомого як ботокс: його дія послаблює або тимчасово паралізує м'язи, блокуючи нервові імпульси. Вдаватися до ботулінотерапії замість мезотерапії варто в тому разі, якщо потрібно пом'якшити виражені мімічні зморшки, вилікувати гіпергідроз (підвищене потовиділення) в ділянці пахв, долонь або стоп, а також потрібен швидкий результат з коротким періодом відновлення.
Незважаючи на відмінності між методиками, відповісти на питання, що однозначно краще, складно - правильно підібрати необхідну методику зможе тільки кваліфікований лікар-косметолог.
Кількість сеансів буде залежати від цілей, які хоче досягти пацієнт. Для усунення целюліту може знадобитися від 5 до 15 процедур, для схуднення - від 4 до 10. Для відновлення овалу обличчя може знадобитися від 4 до 8 сеансів, а для усунення мішків під очима - від 1 до 4. Частота проведення мезотерапії зазвичай становить 1 раз на 7-10 днів.
За умови правильного догляду за шкірою і здорового способу життя результат від процедур мезотерапії може триатися приблизно півтора року.
У середньому, для підтримки досягнутого результату, рекомендується проходити курс не менше одного разу на рік. В залежності від стану пацієнта косметолог може рекомендувати іншу періодичність.
Проходити процедуру мезотерапії можна з 18 років, однак для досягнення найсприятливішого ефекту омолодження рекомендується робити її після 25 років.
Проводити мезотерапію можна в будь-яку пору року, але якщо вона робиться влітку, на час проведення курсу процедур рекомендується обмежити оброблювану ділянку шкіри від надмірного впливу сонячного ультрафіолету.
Мезотерапію можуть робити як жінки, так і чоловіки. Процедури аналогічні, спрямовані на омолодження шкіри, зміцнення волосся, корекцію фігури та усунення проблем шкіри.
Після проведення сеансу треба утриматись від відвідування лазні впродовж 2 - 3 діб.
© 2024 Всі права захищені Політика конфіденційності